До уваги здобувачів вищої освіти Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка ОС «Бакалавр» (2,3,4 року навчання)

До уваги здобувачів вищої освіти 

Тернопільського національного педагогічного 

університету ім.В.Гнатюка 

ОР бакалавр (2,3,4 року навчання)
Оголошується черговий прийом заявок на 3-місячне навчання в Університеті Яна Длугоша в Ченстохові (UJD) на зимовий семестр 2024/25 н. р.

До участі у відборі на академічну мобільність запрошуються студенти таких спеціальностей: журналістика, англійська, німецька, польська філологія, філософія, історія, біологія, хімія, фізика, інформатика, математика, фізичне виховання, фізична реабілітація, дизайн та музичне мистецтво. З переліком спеціальностей, які пропонує Університет Яна Длугоша, можна ознайомитися тут: Wykaz kierunków_staże_UJD-ZIMA_24-25.

Сайт Університету Яна Длугоша в Ченстохові (UJD): 
https://www.ujd.edu.pl/


Навчання триває з 01.10.2024 р. до 31.12.2024 р.


Кожен учасник академічної мобільності повинен мати достатні знання польської мови (мінімальний рівень B1, бажано рівень B2). Також учасник має можливість скористатися факультативним інтенсивним курсом польської мови під час стажування. Курс платний, вартість залежить від кінцевої кількості слухачів.


Навчання в UJD безкоштовне і стипендія не надається. Транспортні витрати, медичне страхування, харчування, проживання – за кошти студентів. Вартість проживання в студентському гуртожитку- 490 злотих/місяць/особа. (є можливість обґрунтувати знижку).

ТНПУ подає список кандидатів, а відбір проводиться приймаючим Університетом Яна Длугоша. 

Прохання охочим взяти участь в 3-місячному навчанні зголоситися до 28 липня 2024р. (включно) і зареєструватися за посиланням в Google-формі https://forms.gle/jzV5uNGMAzBs3zaC8

Зразок анкети додається: Кандидати


Результати відбору повідомимо після погодження з факультетами UJD.


У разі виникнення запитань звертайтеся за електронною адресою
fro@tnpu.edu.ua з приміткою Навчання в UJD-ZIMA_24-25. У листі вкажіть Ваше ім’я, факультет, курс та спеціальність і сформулюйте питання, яке Вас цікавить.Навчально-науковий центр 

міжнародної освіти та співробітництва


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Офіційна скринька
Email: info@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси