Малі гранти для молодих науковців в рамках проєкту Learnopolis+

Малі гранти для молодих науковців

в рамках проєкту Learnopolis+

У межах проєкту Learnopolis+, який реалізується інклюзивно-ресурсним центром, оголошено конкурс на отримання малих грантів.

Участь у конкурсі беруть університети-партнери проєкту, серед яких – ТНПУ.

Основні критерії до аплікантів:

• вільне володіння англійською або німецькою мовою (достатнє для академічного спілкування);

• вік апліканта – до 40 років / ранній етап наукової кар’єри.

Особлива увага до категорії осіб з числа внутрішньо переміщених, ветеранів або тих, хто перебуває у складному становищі.

Конкурсна комісія проєкту визначить  по чотири переможці з кожного університету, які отримають грошову допомогу на реалізацію своєї наукової ідеї.

Грант надається за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та Федерального Міністерства освіти та досліджень Німеччини (BMBF).

Кінцевий термін подання заявки – 14 липня 2024 р.

Більше інформації про грант можна знайти на сторінці проєкту Learnopolis+: https://learnopolis.net/all-news/personal-seeding-grant-academic-excellence-in-ukraine-begins-with-you/

Бажаємо успіхів!

Інклюзивно-ресурсний центр ТНПУ