Вступна кампанія ТНПУ: факультет педагогіки та психології

Вступна кампанія ТНПУ:

факультет педагогіки та психології

Факультет педагогіки і психології є найбільшим факультетом Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Сьогодні понад 1200 студентів здобувають вищу освіту та отримують ґрунтовну підготовку за обраними спеціальностями завдяки висококваліфікованому та досвідченому викладацькому складу.

Наймасовіший факультет ТНПУ

Факультет пропонує різноманітні освітні програми, що відповідають сучасним вимогам на ринку праці, які сприяють випускникам досягнути успіхів у професійній сфері та реалізувати свій потенціал.

Підготовка фахівців здійснюється за такими освітніми програмами:

• 012 Дошкільна освіта (бакалаврат/ магістратура);

• 013 Початкова освіта (бакалаврат/магістратура);

• 013, 053 Початкова освіта. Дитяча психологія (магістратура);

• 053 Психологія (бакалаврат/магістратура);

• 053 Психологія бізнесу і управління (бакалаврат/магістратура);

• 053 Психологія конфлікту та практична медіація (магістратура);

• 016.01 Логопедія (бакалаврат);

• 231 Соціальна робота (бакалаврат) / Соціальне адміністрування у громаді (магістратура);

• 011 Соціальна педагогіка (магістратура);

• 016 Інклюзивна освіта (Спеціальна освіта) (магістратура);

• 073 Менеджмент. Управління навчальним закладом (магістратура).

Посвята у студенти.
Посвята у студенти

Завдяки програмам подвійних дипломів з університетами Польщі, співпраці з Вустерським університетом (Велика Британія) та участі в міжнародних програмах академічної мобільності, таких як Erasmus+, DAAD та інші студенти факультету педагогіки та психології мають можливість навчатися за кордоном. Це дозволяє здобувачам вищої освіти розширювати освітньо-наукові горизонти, знайомитися зі зарубіжним досвідом, покращувати професійні компетентності.

Факультет пишається широким спектром освітніх послуг, а саме:

• інтерактивна дитяча розвивальна кімната «Смайлик-ТНПУ»;

• центр гендерних студій;

• соціально-психологічна служба;

• науково-дослідна лабораторія шкільного підручника;

• центр професійного розвитку та лідерства;

• творча лабораторія «НУШівський центр»;

• центр педагогічного консалтингу;

• центр освітніх і психологічних інтерактивних технологій.

Ці підрозділи функціонують як майданчики для практичних занять, так і наукових досліджень задля професійного розвитку студентів, надаючи їм можливість застосовувати теоретичні знання практично та вдосконалювати особистісний потенціал.

На замітку бакалавру.
На замітку бакалавру

На замітку магістру

Після завершення навчання випускники можуть працювати психологами, фахівцями з профорієнтації, організаторами та менеджерами з персоналу, фахівцями з інтерв’ювання, адміністративними помічниками, технічними фахівцями в галузі управління, начальниками центрів (психологічного забезпечення, соціально-трудової реабілітації дорослих, надання соціальних послуг), коучами, бізнес-тренерами, логопедами, вчителями-дефектологами, вчителями спеціальної освіти, фахівцями-консультантами та керівниками інклюзивно-ресурсних центрів, працівниками у державних, громадських та приватних соціальних організаціях і службах тощо.

Студентське життя на факультеті по-справжньому насичене та різноманітне, сповнене цікавих подій та нових знайомств.

Під час навчання здобувачі вищої освіти активно долучаються до наукових конференцій, творчих майстер-класів, інтерактивних лекцій, подорожей визначними місцями, волонтерської роботи. Викладачі сприяють у створенні унікального студентського середовища, аби кожен міг продемонструвати власний потенціал і таланти.

Наукові пікніки - 2024

Ознайомлення з етапами проведення тестування на поліграфі

Майбутні логопеди

Захист магістерських робіт

Приєднуйтесь до великої та дружньої родини факультету педагогіки і психології. Зробіть вибір на користь якісної вищої освіти, активної та продуктивної діяльності, сповненої нових можливостей та перспектив!

Уривок із Дня факультету

Якщо вас зацікавили інформація чи бажаєте дізнатися детальніше про факультет педагогіки та психології ТНПУ, тоді звертайтесь:

• психолого-педагогічного відділення – (098) 923 93 11;

• відділення «Початкова та дошкільна освіта. Менеджмент» -

(096) 731 07 51;

Детальнішу інформацію щодо вступної кампанії ТНПУ можна дізнатись у приймальній комісії університету, звернувшись за телефонами:

• стаціонар - (0352) 53-39-58;

• Viber - (098) 416-65-93;