Виїзна частина польової практики із Ландшафтознавства студентами ТНПУ груп СОГ-31, зСОГ-31, Г-31, зГ-31 (ФОТО)

Виїзна частина польової практики

із Ландшафтознавства студентами ТНПУ

груп СОГ-31, зСОГ-31, Г-31, зГ-31

Польова практика із Ландшафтознавства студентами груп СОГ-31, зСОГ-31, Г-31, зГ-31 у 2023-2024 навчальному році проходила у період із 27. 05 до 07.06. 2024 року.

Частина студентів проходила практику індивідуально за місцем свого проживання.

На першому (підготовчому) етапі практики студенти ознайомилися із програмою, метою і завданнями практики із Ландшафтознавства, вимогами до оформлення щоденника і звіту практики та пройшли інструктаж із техніки безпеки.

Другий (маршрутний) етап практики проходив 31 травня (один день) за маршрутом: м.Тернопіль - с.Верхнє Синьовидне, Львівська область - с.Урич, Львівська область (Природна фортеця Тустань) - с.Верхнє Синьовидне, Львівська область - Водоспад Кам'янка, Львівська область - м.Тернопіль.

На в'їзді у с. Верхнє Синьовидне, Львівська область
На в'їзді у с.Верхнє Синьовидне, Львівська область

На березі р. Опір

На вході до природної фортеці Тустань

На природній фортеці Тустань

Біля водоспаду на р. Кам'янка, Національний природний парк Сколівські Бескиди
Біля водоспаду на р.Кам'янка, Національний природний парк Сколівські Бескиди

Для виконання завдань другого етапу практики студентам, які проходили практику індивідуально, формували звіт згідно вимог за обраними маршрутами із їх місця проживання.

Всім студентам надано додаткові матеріали та список літературних джерел, які можна було б використати при дослідженні місцевості маршрутів та формування підсумкового звіту із практики.

Третій (камеральний) етап практики передбачав підготовку звіту про проходження практики та його захист із презентацією. Також ведення щоденника кожним студентом впродовж всієї практики із аналізом всіх видів діяльності

Любов АЛЬТГАЙМ,

к.г.н., доцент кафедри географії та методики її навчання