Викладач кафедри машинознавства та транспорту ТНПУ взяв участь у молитовному сніданку під патронатом Президента України (ФОТО)

Викладач кафедри

машинознавства та транспорту ТНПУ

взяв участь у молитовному сніданку

під патронатом Президента України

29 червня 2024 року у столиці України вперше відбувся національний молитовний сніданок під патронатом Президента України, який відвідали 836 осіб із 15 країн світу.

У заході взяли участь Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, народні депутати, представники релігійних та громадських організацій.

Молитовний сніданок

Виступ президента
Виступ Президента

На сніданок був запрошений к.т.н., викладач кафедри машинознавства та транспорту Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Роман Загородній.

Р. Загородній з міністром

Під час зустрічі з міністром освіти і науки України Оксеном Лісовим  Роман Загородній ознайомив його з науковими розробками кафедри в галузі відновлювальної енергетики та вручив монографію «Технології біоресурсної диверсифікації джерел енергії на базі генераторів-утилізаторів».

У свою чергу міністр побажав успішної реалізації наукових проєктів викладачам кафедри машинознавства та транспорту.

Завідувач кафедри

машинознавства та транспорту