Програма стажувань Mitacs Globalink Research Internship для студентів ТНПУ в Канаді
Програма стажувань
Mitacs Globalink Research Internship
для студентів ТНПУ в Канаді

У серпні 2024 року розпочнеться прийом заявок для участі студентів в програмі стажувань Mitacs Globalink Research Internship.

Globalink Research Internship – програма 12-тижневих дослідницьких стажувань в канадських університетах для студентів 3-4 курсів з усього світу.

Студенти-фіналісти поїдуть до Канади з травня по жовтень 2025 року, де вони працюватимуть з професорами та іншими дослідниками в університетах.

Студенти отримають стипендію, яка покриває:
• Авіаквитки до Канади в обидві сторони;
• Стипендію на житло та проживання;
• Підтримку менторів на кампусі в Канаді;
• Безкоштовну участь у заходах та курсах підвищення кваліфікації.

Більше інформації про умови стажування та необхідні документи для заявки студенти можуть знайти на нашому офіційному сайті: https://www.mitacsua.org

Якщо у вас виникли питання щодо програми, зв'яжіться за адресою: info@mitacsua.org

Навчально-науковий центр
проєктної та науково-технічної діяльності