ТНПУ вітає    Адамову Ганну Володимирівну з успішним захистом дисертації (ФОТО)

ТНПУ вітає

Адамову Ганну Володимирівну

з успішним захистом дисертації

10 липня 2024 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулося засідання разової с
пеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.056 (https://tnpu.edu.ua/naukova-robota/razova-spets-al-zovana-vchena-rada-df-58-053-056.php).

На порядку денному – захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

Назва дисертаційної роботи: роботи: «Формування текстотвірної компетентності майбутніх філологів у письмовому перекладі публіцистичних текстів німецькою мовою»

Науковий керівник:

Задорожна Ірина Павлівна – доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Доктор філософії Адамова Г. В. з науковим керівником Задорожною І. П.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

Сокол Мар՚яна Олегівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Триває голосування

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 58.053.056

Офіційні опоненти:

Амеліна Світлана Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри іноземної філології і перекладу Національного університету біоресурсів і природокористування України

Черноватий Леонід Миколайович – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри перекладознавства імені Миколи Лукаша Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

Король Тетяна Григорівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри загального мовознавства та іноземних мов Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Рецензент:

Головацька Юлія Богданівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії і практики перекладу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Ознайомитися з онлайн-трансляцією захисту можна на ютубі ТНПУ. ( https://www.youtube.com/watch?v=nmAlfrxW56o)

Адамова Ганна Володимирівна  - доктор філософії з галузі знань 01 «ОсвітаПедагогіка» зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки»
Адамова Ганна Володимирівна - доктор філософії з галузі знань 01 «ОсвітаПедагогіка» зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки»

Фото на згадку про успішний захист