Нові горизонти
мистецької освіти в НУШ
обговорили науковці ТНПУ
27 серпня 2024 року у комунальному методичному центрі науково-освітніх інновацій і моніторингу Тернопільської міської ради відбулась серпнева професійна зустріч з учителями художньо-естетичного циклу міста на тему: «Мистецька освітня галузь в умовах Нової української школи».
Як організувати успішний старт 2024/2025 навчального року та адаптувати освітній процес до нових реалій?
Організатор зустрічі, консультант ТКМЦНОІМ (Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій і моніторингу) і зовнішній стейкхолдер ОПП Середня освіта (Мистецтво. Музичне мистецтво) Галина Федун ознайомила вчителів міста з новими вимогами до організації мистецької освіти у школах впродовж нового навчального року.
"Пропоную нові ефективні підходи та вимоги, що регламентують важливі напрями роботи в новому навчальному році"
Активну участь у зустрічі взяли викладачі кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва факультету мистецтв – доц. Лариса Ороновська і проф. Людмила Кондрацька. Остання виступила з фреймворком проєкту Artslіvіnglab (Жива лабораторія мистецтв), до впровадження якого на кафедрі запрошувались учителі міста.
Проєктування живої лабораторії мистецтв ґрунтується на методології педагогічної імпровізації як вчинку духовного переображення в «оркестрі» художнього дослідження і евристичних інновацій.
На зустрічі відбулась і презентація благодійного арт-терапевтичного проєкту «Творці без меж» (Р.Давлетов), який буде реалізовуватися разом із учителями мистецтва міста і на факультеті.
"Від початку війни участь у різних соціальних проєктах, організація безкоштовних майстер-класів для дітей з особливими потребами, людей похилого віку, дітей-сиріт, а також поранених військових стали моєю життєвою потребою"
На завершення зустрічі учасники щиро подякували Богу, нашим захисникам і захисницям за можливість навчати і навчатися задля щасливого майбутнього неньки-України.
Ми - єдина команда!
Інформаційна група факультету мистецтв