Галина Навроцька
Галину Юхимівну відрізняє неповторний стиль, який поєднує в собі простоту висловлювань і складність почуттів. Поезії, як правило, торкаються важливих тем: кохання, природи, самопізнання. Вони здатні викликати в читачів потужний резонанс. Авторка наголосила, що поезія може слугувати терапевтичним інструментом, допомагаючи людям впоратися з внутрішніми переживаннями і знаходити шлях до зцілення.
Авдиторія слухає поезію
Завдяки ведучим, Христині Чобот та Марії Берестецькій, атмосфера була наповнена доброзичливістю й творчим піднесенням. Студентки створили сприятливе середовище для вираження емоцій та почуттів, спонукали учасників до активної участі в обговореннях та творчих завданнях.
Запрошені мали можливість дослідити свої внутрішні переживання за допомогою арттерапії, використовуючи пластилін як матеріал для творчості, що стало не лише захоплюючим досвідом, але й способом візуалізувати свої емоції.
Арттерапія у дії
Творча колективна робота групи студентів
Викладачі кафедри української мови та славістики
Захід продемонстрував, що поезія та мистецтво можуть взаємодіяти, відкриваючи нові горизонти для внутрішнього розвитку особистості. Було приємно спостерігати, як студенти з радістю ділилися своїми переживаннями, а також робили захід живим і натхненим.
Тетяна Мацелюх, СОПМУ-33