Інтеграція освітнього простору вищої школи: практичний семінар на фізико-математичному факультеті ТНПУ (ФОТО)
Інтеграція освітнього простору 
вищої школи: практичний семінар 
на фізико-математичному факультеті ТНПУ 




5 листопада 2024 року, в рамках внутрішньодисциплінарної інтеграції, що здійснюється у процесі підготовки студента першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та передбачає фрагментарну інтеграцію, що здійснюється на рівні кожної із навчальних дисциплін і передбачає пошук взаємодії різних елементів в межах освітнього компоненту та нових підходів для формування у студентів цілісного бачення світу, на фізико-математичному факультеті було проведено практичний семінар для студентів груп СОФІ-31 та СОМІ-33 з популяризації застосування мови програмування Python в наукових обчисленнях.

Група Павла Масшталлера
Група Павла Масшталлера


Зараз в системі математичної освіти актуальною є така проблема: як, використовуючи нові інформаційні технології, найбільш ефективно вивчати математику. Своїм досвідом такої роботи поділились студенти групи СОІМ-43 разом з доцентом кафедри інформатики та методики її навчання Грод І.М.

Студенти-інформатики мали змогу продемонструвати свої знання, вміння та навички із виконання функцій розробника комп’ютерних програм.
  
Мартиновська Тетяна показує свої завдання Мартиновська Тетяна показує свої завдання


 Основне завдання семінару полягало в ознайомленні з сучасними методами та технологіями програмування, а саме: знайти в мові Python ті функції, які зазвичай потрібні в математичних пакетах, глибше розглянути технології фізичного моделювання об'єктів, графічні технології, використання великої кількості бібліотек, кожна з яких орієнтована на розробку додатків і вирішення всіх проблем, які можуть виникнути в процесі роботи, а також сприяти формуванню у студентів професійних умінь і навичок щодо розробки програм та візуалізації результатів розв’язання задач вищої математики.


Марія Кіндяк та Надія Кіндяк діляться досвідом
Марія Кіндяк та Надія Кіндяк діляться досвідом

Математичні операції зручно виконувати в Python через його зосередженість на мінімалізмі в поєднанні з корисністю. Студенти представили свої розробки, які були створені на основі попередньо вибраних завдань. Графічне представлення отриманих результатів дозволяє легше зрозуміти їх поведінку і зробити порівняльний аналіз для різних випадків.



Група Олександра Мельника
Група Олександра Мельника

Разом працюють Михайлишин Марія та Шмирова Оксана
Разом працюють Михайлишин Марія та Шмирова Оксана

Знайшла підтримку пропозиція щодо проведення деяких досліджень з вищої математики на комп’ютерній практиці з програмування.



Грод Інна Миколаївна

До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Офіційна скринька
Email: info@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси