У ТНПУ відбулася ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція з міжнародною участю (ФОТО)
У ТНПУ відбулася ІІ Всеукраїнська 
студентська науково-практична конференція 
з міжнародною участю
«Актуальні проблеми історичної науки та освіти у  дослідженнях молодих учених»




10 квітня історичний факультет ТНПУ спільно з гуманітарним факультетом Ускюдарського університету (Турецька Республіка) провів ІІ Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Актуальні проблеми історичної науки та освіти у дослідженнях молодих учених».  

Організаторами та модераторами конференції були викладачі кафедри всесвітньої історії та релігієзнавства: завідувач кафедри, д.і.н., професор Елла Бистрицька, к.п.н., доц.Наталія Ігнатенко, к.і.н., доценти Наталія Григорук, Надія Волік, Леся Костюк, Степан Прийдун, Ярослав Секо, Ірина Федорів, ст.лаборант Діана Лемішка. Панель «Археологія» модерував к.і.н., доц. кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук Богдан Строцень.

Із вітальними словами до учасників конференції звернулися: проректор із наукової роботи та міжнародного співробітництва ТНПУ, проф.Ірина Задорожна, декан історичного факультету, доц.Володимир Кіцак, завідувач кафедри всесвітньої історії та релігієзнавства проф.Елла Бистрицька та декан гуманітарного факультету Ускюдарського університету Dr. Erhan Bektas. Вони побажали учасникам натхнення і плідної роботи, наголосили на важливості студентської наукової діяльності в нинішніх реаліях та заохотили до майбутніх досліджень. 


 Привітання проректора, проф. Ірини Задорожної.jpg
Привітання проректора, проф. Ірини Задорожної


Вітальне слово декана гуманітарного факультету, Ph.D Uygar Aydemir, Üsküdar University.jpg
Вітальне слово декана гуманітарного факультету, Ph.D Uygar Aydemir, Üsküdar University

У конференції взяли участь понад 130 учасників з різних регіонів України та закордону, зокрема, студенти, магістранти та аспіранти із ТНПУ ім.В.Гнатюка, НРЗВО “Кам’янець-Подільський державний інститут”,  Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Сумського державного педагогічного університету імені Антона Макаренка, Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Ускюдарського університету (ТР), Університету Масарика, Брно, Чеська республіка. 

Надзвичайно пізнавальні доповіді прозвучали на пленарному засіданні, які розкривали актуальні проблеми з історії України, всесвітньої історії та методики навчання історії: Прояви екстремізму у ХХІ ст.: загрози та виклики для українського суспільства (Соломія Бучинська), Президент Чехії Петр Павел на тлі сучасності (Тарас Катрун), Картографування англійських туристичних маршрутів XVI століття в Османській імперії (Merve Nur Othman), Цифрове картографування будиночків Накшбанді та Халідіє (Yağız Baştürk), Стратегія підготовки Тайваню до потенційної війни із КНР (Віктор Ружило), Дебати як педагогічна технологія у світлі української педагогічної інноватики (Єлизавета Кудлюк).


 Під час пленарного засідання.jpg
Під час пленарного засідання

Робота продовжилась на 8-ми дискусійних панелях: археологія, історія України, стародавня і середньовічна історія, нова історії, новітня історія, історія країн Азії та Африки, релігієзнавство, теорія та методика навчання історії.
  
 Дискусійна панель з релігієзнавства.jpg
Дискусійна панель з релігієзнавства

Студенти мали змогу продемонструвати свої наукові результати, обмінятись думками й досвідом, подискутувати. 


Учасники конференції.jpg
Учасники конференції

Конференція засвідчила, що проблематика наукових інтересів учасників дуже різноманітна, глибока та відповідає актуальним історіографічним та методологічним тенденціям. Незважаючи на військові дії в Україні, студенти продовжують займатися науковими дослідженнями (в тому числі й на прифронтових територіях), хочуть їх презентувати один одному, цікавляться важливими геополітичними темами сьогодення, переживають за долю країни.

За результатами  конференції готується збірник матеріалів. 

Дякуємо усім учасникам, організаторам та модераторам!



 К. і. н., доц. кафедри
 всесвітньої історії та релігієзнавства
 Ірина Федорів



До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Офіційна скринька
Email: info@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси