В ТНПУ ім.В.Гнатюка пройшов традиційний "Тиждень гуртожитків"

В ТНПУ ім.В.Гнатюка пройшов 

традиційний "Тиждень гуртожитків"   

 22 жовтня в Тернопільському національному педагогічному університеті ім.В.Гнатюка відбувся фінальний концерт до «Тижня гуртожитків», який щороку організовує профспілкова організація студентів. За звання кращого для свого гуртожитку боролися і студенти, які живуть у гуртожитках, і працівники.

Протягом тижня за першість змагалися гуртожитки № 2, 3, 4, 5: грали в футбол, в настільний теніс, в шахмати, у волейбол, «Що? Де? Коли?» та «Мафію».


-       Було витрачено масу енергії, але натомість кожен з тих, хто хоч якось був причетний до цього дійства, отримав величезну масу емоцій, - кажуть учасники заходу.


На фінальному концерті учасники показували інші таланти, підготувавши представлення, відеопредставлення та КВК.  За оцінкою уважно слідкували шановні журі, зокрема, Андрій Киданюк – голова профспілкової організації студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка, Володимир Місько – екс-голова проспілки студентів, телеведучий – Віктор Гевко, директор студмістечка – Анатолій Миськів та в.о начальника відділу у справаї молоді університету Надія Раківська.


Вели захід учасники команди «Ляпас» Олег Рижий та Іван Данилович. На початку урочин колишній мешканець гуртожитку, а тепер вже народний депутат Тарас Юрик нагородив найкращих студентів за досягнення. 


За результатами усіх конкурсів звання кращого студентського гуртожитку отримав гуртожиток №4. Боротьба за це призове місце була важкою і коштувала учасникам надзвичайно багато зусиль.


-           Ми доклали багато зусиль, витратили немало часу, щоб все підготувати належним чином. Кожного дня зустрічаючись з учасниками, ми готувалися. Воно того варте, адже наш гуртожиток тепер найкращий, – каже староста гуртожитку №4.


Наприкінці голова профспілки студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка Андрій Киданюк нагородив грамотами усіх активних діячів, які долучилися до організації свята.

   

Зульфія Бабаєва,
студентка факультету філології і журналістики,
фото автора
До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси