Вітання Міністра освіти і науки України з Днем знань 01.09.2015

Дорогі учні та студенти, освітяни, батьки!

Вітаю вас з 1 вересня – з Днем знань!

У цей день більше 720 тисяч першокласників та першокурсників вперше переступлять поріг своїх навчальних закладів. Саме цей день має стати для них вдалим стартом у велике життя та у безкрайній світ нових знань і цікавих відкриттів. 

Освіта – це інвестиції в майбутнє, основа успішної кар'єри і гідного житя. Від того, які знання здобудуть наші  діти, залежатиме і їхня доля, і доля нашої країни. Саме тому Уряд України продовжує реформи в галузі освіти, що спрямовані на досягнення європейського рівня знань.

Тільки спільними зусиллями влади і громадянського суспільства ми спроможні забезпечити нашим дітям якісну освіту, а педагогам – гідний рівень життя.

В цей святковий день хочу особливо подякувати всім педагогам за підтримку учнів зі сходу країни та окупованого Криму. Завдяки вашому по-справжньому материнському та батьківському  відношенню ці діти отримали атестати українського державного зразка та зреалізували своє право на освіту. Окрема подяка – університетам, місцевим органам влади – за допомогу переміщеним навчальним закладам і надання їм можливості повноцінно розпочати новий навчальний рік.

Шановні освітяни! Головним обов'язком і покликанням вчителя є виховання національно свідомої, патріотично налаштованої, освіченої  молоді – майбутнього української держави. Щиро вірю, що запорукою нашого спільного успіху на шляху виконання цих нелегких завдань стануть ваші професіоналізм, педагогічна майстерність та відданість своїй професії.

Щиро бажаю всім миру, здоров’я, творчого натхнення і професійного зростання. Нехай у новому навчальному році виправдаються надії, реалізуються найсміливіші плани та здійсняться усі мрії!

 

З повагою,

Міністр освіти і науки                                                        Сергій Квіт


Дата:  01.09.2015 08:26:00

До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси