Вивчаємо американський досвід підготовки соціальних працівників

Вивчаємо американський досвід 

підготовки соціальних працівників

З 15 жовтня по 2 листопада в ТНПУ ім.В.Гнатюка за програмою наукових обмінів імені Фулбрайта, що реалізується Державним департаментом США, перебуває доктор наук із соціальної роботи, професор університету Кентуккі Лінда Вермелінг. 


Метою її приїзду є ознайомлення викладачів і студентів із прогресивним досвідом професійної підготовки соціальних працівників у США.


Програма візиту передбачає читання лекцій та практичних занять для студентів з використанням методів проблемно-орієнтованого та командно-орієнтованого навчання, а також проведення семінарів і круглих столів із викладачами. 


Питання, які обговорюватимуться під час зустрічей Лінди Вермелінг із професорсько-викладацьким складом кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, стосуються можливостей вдосконалення освітніх програм підготовки соціальних працівників на рівні бакалаврату та магістратури, впровадження сучасних методів навчання у процес підготовки відповідних фахівців, започаткування спільних наукових проектів та програм обмінів.


Кафедра соціальнорї педагогіки
і соціальної роботи


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси