Зустріч філологів із Богданом Мельничуком

Зустріч філологів із Богданом Мельничуком
28 жовтня відбулася зустріч студентів факультету філології і журналістики та факультету іноземних мов із Богданом Івановичем Мельничуком, сучасним тернопільським письменником, драматургом, редактором, журналістом і краєзнавцем, заслуженим діячем мистецтв.


Із першої хвилини зустрічі він зачарував нас захоплюючими розповідями про свою творчу майстерню, джерело натхнення, цікавих людей, події, які знаходять відображення у художніх текстах. Для нас це було відкриття митця з багатогранним талантом, що нині є великою рідкістю. Справді, його розповіді обдаровували слухачів невимушеністю, бентежними емоціями та інтелектуальною поживою для розуму.


Для нас Богдан Мельничук відомий насамперед як письменник і журналіст. Він видав понад 25 книг прози, поезії та драматургії, понад 15 книжок із краєзнавчими дослідженнями. Окремі книги автор презентував на зустрічі. Найкраще наше спілкування з митцем, як і всю його творчість, характеризують міркування його колеги-письменниці Тетяни Дігай: «Богданові Мельничуку судилося стати одним із визначних речників галицької новелістики, і, цілком очевидно, його творчість несе в собі духовні й художні цінності, котрі, оминаючи скороминущість моди, мають незаперечне загальнолюдське значення».


Богдан Мельничук є автором низки поезій, покладених на музику. На зустрічі нам випала нагода послухати кілька записів чудових пісень, зокрема «Пам’яті маестро», присвячену світлій пам’яті Анатолія Горчинського, у виконанні Олександра і Людмили Бурміцьких.


Щиро дякуємо нашим дорогим викладачам, доцентам Ользі Петришиній, Тетяні Миколенко та Марії Бойко, які долучають нас до прекрасного, прагнуть цікаво та пізнавально організувати наш навчальний і позанавчальний час.


Ми від щирого серця бажаємо творчої наснаги, терпіння та подальших злетів до високих вершин майстру слова Богдану Мельничуку!


Студенти 5 курсу
факультету філології і журналістики


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси