![У рамках святкування тижня історичного факультету відбувся турнір з міні-футболу (ФОТО) У рамках святкування тижня історичного факультету відбувся турнір з міні-футболу (ФОТО)](/upload/iblock/bf8/bf824981847eedef74e791ead45875ae.jpg)
У рамках святкування
тижня історичного факультету
відбувся турнір з міні-футболу
Уже декілька років поспіль студенти-історики наповнюють святкування тижня факультету цікавими заходами. Не виключенням став і турнір із міні-футболу. Мотивації додало й те, що в осінньому турнірі найкращою виявилось команда викладачів історичного факультету, і студенти, так би мовити, хотіли взяти реванш. І їм це вдалось.
У безкомпромісній боротьбі, у якій взяло участь три команди, «золото» здобула команда І курсу (капітан Михайло Боднар).
Команда викладачів впевнено закріпила за собою 2 місце (капітан Микола Миколайович Москалюк).
А от найбільше не пощастило збірній студентів ІІІ-IV курсів, вони зайняли почесне 3 місце (капітан Ігор Фредина).
Як бачимо, студенти-історики «розбавляють» святкування днів факультету поряд з офіційними концертами спортивними змаганнями, і цьому сприяє адміністрація факультету.
![](/20170522_145402.jpg)
![](/20170522_152103.jpg)
![](/20170522_153345.jpg)
![](/20170522_153409.jpg)
![](/20170522_155819.jpg)
![](/20170522_162408.jpg)
![](/20170522_162424.jpg)
![](/20170522_162458.jpg)
![](/20170522_162551.jpg)
![](/20170522_162741.jpg)