![Студенти історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка взяли участь у IV Конгресі молодих дослідників релігії Студенти історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка взяли участь у IV Конгресі молодих дослідників релігії](/upload/iblock/b5a/b5ab56ea3fcbf63e0beace4be16a08d4.jpg)
молодих дослідників релігії
Студенти історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка взяли участь у IV Конгресі молодих дослідників релігії «Релігія в сучасній культурі», який відбувся 26-27 жовтня 2017 р. у Львові. Робота конгресу розпочалась із лекції професора Людмили Филипович (Інститут філософії ім. Г.С.Сковороди НАН України) про культуру релігієзнавчих досліджень.
Секційні засідання охопили низку тематичних напрямків:
«Міжконфесійні відносини: різноманіття думок і діалог із ключових питань»;
«Реформація: огляд 500 попередніх років та прогноз на 500 наступних»;
«Нові релігії та сучасні релігійні явища»;
«Релігії в Україні: історія та сучасність».
Також у рамках заходу відбувалася робота трьох круглих столів: «Вайшнавізм у традиції та сучасності»; «Іван Франко та академічне дослідження релігії»; «Церква і релігія в інформаційну добу». Закінчився конгрес ключовою лекцією історика та журналіста, директора РІСУ Тараса Антошевського «Релігієзнавство в епоху інформаційних технологій: як жити далі або я маю мрію».
Учасники та гості конгресу мали змогу ознайомитися з новинками релігієзнавчих видань, що презентували автори. Серед них чимало досліджень українських і російських науковців. 27 жовтня учасники конгресу відвідали Центр митрополита Андрея Шептицького. Площа Центру Шептицького становить 6027 м2. Серцем простору є бібліотека, однак разом із нею тут є конференц-зал, навчальні аудиторії, адміністративні приміщення, кав'ярня, дитяча кімната та сувенірна крамничка.
Участь у конгресі сприяла ознайомленню молодих науковців з досвідом старшого покоління, виокремленню ключових релігійних питань, їх актуалізації як дослідницького предмету, аналізу новацій у наукових дослідженнях. Конгрес молодих дослідників релігії - це хороша можливість обміну досвідом з колегами та відкриття для себе нових горизонтів у науці.
Студентка IV курсу
Ковальчук Ю.
![](/vyhovna robota/23231863_905709856257982_200776333_n.jpg)
![](/vyhovna robota/23232055_905713596257608_1442358580_n.jpg)
![](/vyhovna robota/23269878_905709882924646_1709401790_o.jpg)
![](/vyhovna robota/23283514_905709866257981_1278149822_n.jpg)
![](/vyhovna robota/23283573_905709879591313_1698986379_n.jpg)
![](/vyhovna robota/23314290_905709872924647_152536835_o.jpg)