Вручення сертифікатів на фізико-математичному факультеті

Вручення сертифікатів на фізико-математичному факультеті

 

Студенти 5 курсу фізико-математичного факультету упродовж першого семестру в рамках спецкурсу «Технології проектного навчання» навчались за програмою Intel «Навчання для майбутнього» (v. 10.1). Ця програма є найбільшою спільною ініціативою Міністерства освіти і науки України та корпорації Intel щодо підготовки педагогічних кадрів з ІКТ та новітніх педагогічних технологій, яка уможливлює підготовку школярів до економіки знань XXI сторіччя та надає їм необхідні навички. 


Відповідно до угоди між Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка та  корпорацією Intel, укладеної у 2014 році, університет має ліцензію на проведення тренінгів за програмою сертифікованими тренерами – викладачами кафедри інформатики та методики її навчання з подальшим врученням сертифікатів студентам – учасникам програми.  


Саме така подія – вручення сертифікатів після публічного захисту проектів і увінчала завершення навчального курсу. Викладачі-тренери Барна О.В., Балик Н.Р., Галан В.І. разом із студентами працювали над розробкою навчальних проектів, які  отримали позитивні експертні відгуки та можуть бути використані вчителями навчальних закладів для проведення занять за проектним методом. 


База даних розроблених проектів доступна широкому загалу педагогічних працівників області та України на вікі-платформі фізико-математичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за адресою https://wiki.fizmat.tnpu.edu.ua/.


Басіста Оксана Василівна,
інженер кафедри інформатики


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси