ЗМІ про нас.  Тернопільський проект «Тролейбус щастя» –   фіналіст Всеукраїнського конкурсу   ЗМІ про нас

Тернопільський проект «Тролейбус щастя» – 

фіналіст Всеукраїнського конкурсу


Завершився Всеукраїнський конкурс «Найкращі соціальні проекти України» – 2015. Приймало участь у ньому 22 регіони країни. Тернопіль представляв проект «Тролейбус щастя», який пройшов у фінал.


У конкурсі змагалось198 соціальних проектів, реалізованих протягом лютого-листопада 2015 року. За тернопільський проект проголосувало 3198 людей. Створений він за ініціативи кафедри інформатики ТНПУ ім. В.Гнатюка за підтримки  КП «Тернопільелектротранс», в рамках проекту «Зроби своє місто кращим».


– Я їздила у Київ на підведення підсумків і Міжнародну конференцію. Вхід там коштував 900 гривень, але нас, як фіналістів, запросили безкоштовно. У трійку переможців увійшли соціальні проекти, які стосувалися того, що відбувається у нас в країні: допомога людям, які постраждали під час подій на Сході. У фінал найбільше вийшло освітніх проектів, – каже один із організаторів Галина Полюга, – Наш проект не закінчився, у місті постійно з’являються нові тролейбуси, ми завжди оновляємо ті, які вже їздять.


У конкурсі проект змагався у номінації «Навчання, виховання, освіта та розвиток дітей та молоді».


Нагадаємо, що у Тернополі є 8 тематичних тролейбусів: «Сім кольорів щастя», «Україна єдина», «Веселих свят», «Тернопіль романтичний», «Україно моя вишивана»,  «Ретро-тролейбус», «Фінансово-грамотний маршрут» та «Тернопілля туристичне».


Далі у планах студентів та викладачів тролейбуси «Файне місто Тернопіль» та «Правила дорожнього руху».


Юля Швець,
ternopil.te.ua


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси