Згадуючи 2015 рік: спортивні досягнення   ТНПУ ім.В.Гнатюка 25.12.2015


Згадуючи 2015 рік: спортивні досягнення 

ТНПУ ім.В.Гнатюка2015 рік у фізкультурно-спортивному житті університету був напруженим і плідним. Традиційно діяли різноманітні спортивні секції, на високому методичному рівні проводилися заняття з фізичного виховання, вповні використовувалася солідна матеіальна база університету, де проводилися змагання різного рівня. Висококваліфіковані спортивні кадри краю гартувалися на факультеті фізичного виховання, багато зусиль для формування і розвитку фізичної культури студентів всіх спеціальностей доклала кафедра фізичного виховання. Багаті спортивні традиції нашого вузу з року в рік передаються молоді, і це дає вагомі плоди.


Цьогоріч  ТНПУ ім.В.Гнатюка посів шосте місце серед 24-хо команд за результатами змагань ХІІ літньої Універсіади України серед педагогічних закладів вищої освіти, які мають інститут (факультет) фізичного виховання і спорту.  Серед всіх закладів вищої освіти України (128 команд)  наш університет здобув  17-те місце.


Наші студенти гідно відстоюють спортивну честь університету, області, краю та України на змаганнях, щедро поповнюючи скарбничку перемог як в особистому, так і в командному заліках. 


Аспірант Підручний Дмитро  -  член національної збірної України з біатлону на етапі кубку світу з біатлону (січень 2015 р.) у змішаній естафеті виборов бронзову медаль, а на чемпіонаті Європи у лютому 2015 року – в естафетній гонці срібну медаль. 


Студент третього курсу факультету фізичного виховання Адамішин Віталій посів друге місце на чемпіонаті світу з панкратіону (Анталія, Туреччина) і перше місце з панкратіону на чемпіонаті України. 


Солтан Наталія на  чемпіонаті Європи серед молоді  у бігу на 3000 м з перешкодами посіла 11 місце, на чемпіонаті Європи з кросу – 22 місце. 


Крук Сергій на  чемпіонаті Європи серед молоді  у стрибках у довжину посів 2 місце, на командному чемпіонаті України – 1 місце.


Третьокурсник Гуменюк Михайло посів перше місце у чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років. 


Університетська жіноча гандбольна команда приймає участь у чемпіонаті України серед команд вищої ліги. У сезоні 2014-2015 року команда приймала участь у чемпіонаті України серед команд суперліги і посіла сьоме місце. 


Срібними призерами Чемпіонату України серед чоловічих команд вищої ліги стала волейбольна команда університету. 


У Чемпіонаті України з футболу бронзовими призерами стала чоловіча футбольна команда університету. 


Футбольна команда ФК «Тернопіль-Педуніверситет», 90 % якої складають студенти та випускники нашого вишу, приймає участь у першій професійній футбольній лізі України. 


Підгрушний Андрій – член юнацької збірної команди України з біатлону. На чемпіонаті України серед юнаків у лютому здобув золоту медаль в спринті та бронзову медаль а естафетній гонці. 


Чемпіонами України серед юніорів у вересні 2015 року стали першокурсники Карюк Іван і Більчак Оксана. 


На Чемпіонаті України з літнього біатлону Дячук Наталія  виборола бронзову медаль, Анастасія Года стала першою на Чемпіонат України з велоспорту, у перегонах "кейрінг" завоювала "бронзу". 


Університет тісно співпраює з Тернопільським відділенням Національного Олімпійського комітету України, впроваджуючі нові форми роботи з молоддю: проведено семінар "Олімпійський рух на теренах Західної України – минуле та сьогодення", сплави Дністром, підкорення Карпатських вершин тощо.

Традиційно користуються популярністю студентська першість з легкої атлетики, першість факультетів, змагання між гуртожитками, спартакіада першокурсника, Кубок ректора з футболу, змагання з настільного тенісу, бадмінтону тощо. Показово, що змагаються не лише студенти, а й викладачі та ветерани університету, власним прикладом стверджуючи здоровий спосіб життя, наполегливісь та волю до боротьби і перемоги.


Днями відбулося підсумкове засідання Федерації легкої атлетики Тернопільської області, під час якого вшановували кращих легкоатлетів та тренерів за підсумками виступів у 2015 році. Майже в усіх номінаціях були представлені студенти, випускники та тренери ТНПУ ім.В.Гнатюка.


На порозі Нового, 2016 року, щиро дякуємо усім, хто вписав своє ім'я в історію спортивної слави Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка. Бажаємо колективу університету міного здоров'я і наснаги до нових перемог! 


Дата:  25.12.2015 19:00:00

До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси