Тернопільська міська рада запрошує в «Школу молодого реформатора»


Тернопільська міська рада запрошує в «Школу молодого реформатора»


Тернопільська міська рада та ГО «Молодіжне об'єднання «Файне місто» запрошують взяти участь у другій навчальній програмі длямолоді у міській раді «Школа молодого реформатора». Тривалість програми – 3 місяці, стажування проходитиме з 01.02.2016 по 30.04.2016 року.


До обов’язків стажерів входить допомога у підготовці рішень міської ради, розпоряджень міського голови та інших актів, підготовка інформаційних та аналітичних матеріалів, виконання інших завдань спрямованих на підвищення ефективності роботи міської ради, підтримання зв’язків із представниками громадських організацій, сприяння розвитку волонтерського руху в місті та реалізації молодіжних і студентських ініціатив.


Програма передбачає такі форми стажування:


 1. «Неповний робочий день» – розрахована на тих, хто стажується на умовах неповного робочого дня і працюють по 4 години в робочі дні.

 1. «Волонтери» – розрахована на тих, хто бажає працювати в Тернопільській міській раді не менше 7-ми годин на тиждень.Відбір здійснюється на конкурсній основі у два тури:


 1. Перший тур - це конкурс анкет (останній термін прийому заявок - 29.01.2016р.). Кожна анкета кодується і розглядається трьома експертами з представників громадської організації «Молодіжного об’єднання «Файне місто»» та Тернопільської міської ради;

 1. Другий тур – індивідуальна співбесіда з відібраними кандидатами та (факультативно) перевірка рівня володіння іноземними мовами. Відбір на співбесіду та остаточний відбір учасників Програми здійснюється Відбірковою комісією.Кандидат на участь у Програмі повинен відповідати таким вимогам:


 1. бути громадянином України і вільно володіти українською мовою;

 1. мати принаймні незакінчену вищу освіту (закінчити другий курс) та бути академічно успішним (успішною);

 1. володіти щонайменше однією іноземною мовою;

 1. мати досвід роботи з найбільш поширеним програмним забезпеченням ПК;

 1. мати активну політичну позицію і бути громадсько-активним;

 1. бути віком до 29 років на момент надходження анкети;

 1. не бути штатним/позаштатним помічником-консультантом депутатів усіх рівнів або штатним/позаштатним працівником виконавчих органів ради, державних органів або їх структурних підрозділів.

За детальною інформацією звертайтесь до координатора програми стажування: +38(096)8461896 - Ігор Стецюк


Щоб подати заявку на участь, необхідно заповнити анкету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1f8fQGrRhQqNNMlB_Ub35uriun7FmjaL38UFI9anlk7k/viewformДо списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси