Президент України присвоїв професору ТНПУ ім.В.Гнатюка почесне звання


Президент України присвоїв професору ТНПУ ім.В.Гнатюка почесне звання


Президент України Петро Порошенко своїм Указом №18/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» присвоїв завідувачеві кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Любові Василівні Струганець почесне звання "Заслужений працівник освіти".


Струганець Любов Василівна - 
доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри методики викладання української мови і культури мовлення ТНПУ ім.В.Гнатюка.Закінчила з відзнакою наш університет, працювала вчителем української мови і літератури у середній школі № 24 Тернополя та викладачем. Захистила кандидатську дисертацію на тему “Культура української мови і мовна особистість учителя”, докторську дисертацію на тему “Динаміка лексичних норм в українській лексикографії ХХ століття”. Завідувач кафедри методики викладання української мови і культури мовлення Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.Сфера наукових інтересів – культура мови, соціолінгвістика, лексикологія і стилістика української мови, методика навчання у вишах. У науковому доробку понад 100 публікацій. 


Член редакційних колегій у наукових журналах, член спеціалізованої вченої ради із захисту дисертацій у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, член спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій у Національному педагогічному університеті імені М. Драгоманова (Київ) і в Прикарпатському національному університеті імені В. Стефаника (Івано-Франківськ). була представником Ліги українських меценатів на загальнонаціональному етапі ХІІІ, ХІV і ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика, керує мовознавчою секцією у філологічній комісії Тернопільського міського осередку Наукового товариства імені Шевченка. Вітаємо Любов Василівну і бажаємо їй міцного здоров'я, натхнення, щастя, нових успіхів і здобутків на благо України! 


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси