ЗМІ про нас. Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка допомагають школярам Тернопільщини обрати майбутню професію

ЗМІ про нас

Студенти ТНПУ імені В.Гнатюка допомагають 

школярам Тернопільщини обрати

майбутню професію


«Моя майбутня професія»   
   
Щорічно в ТНПУ ім. В.Гнатюка в рамках соціально-просвітницького проекту «Моя майбутня професія» відбувається експозиція виставки студентських плакатів.  Керівник проекту доцент кафедри практичної психології І.М.Чорна.        


Мета проекту: профорієнтація учнівської молоді, формування психологічної готовності студентів до майбутньої професійної діяльності.        


Студенти другого курсу Інституту педагогіки та психології п’яти спеціальностей: психологія, практична психологія, соціальна педагогіка, соціальна робота, початкова освіта зображали на плакатах свою майбутню професію.


Виставка плакатів традиційно завершує вивчення навчальної дисципліни «Психологія профорієнтаційної діяльності». Студенти знайомляться із психологічними особливостями впливу статичної наочності на психіку людини, методикою підготовки та використання наочності в навчальному процесі. Використовуючи засоби художніх образів, арт-абстракції студенти зображали професіографічний портрет психолога, соціального працівника, соціального педагога, вчителя початкових класів.        


Зокрема, студентами психологами та практичними психологами було підготовлено та проведено понад 60 профорієнтаційних уроків для учнів загальноосвітніх шкіл Тернопільської області. Школярів ознайомили із значенням вибору майбутньої професії в житті людини. Пояснили про наслідки неправильного вибору професії.


У доступній формірозповіли про алгоритм науково-обґрунтованоговибору професії. Надали учням вичерпну профінформацію про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в Інституті педагогіки та психології. В ході уроку використовували інтерактивні методи роботи, засоби статичної наочності, презентації, науково-популярні фільми, роздаткові матеріали, заохочувальні призи, профорієнтаційні буклети.

te.20minut.ua/


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси