Викладачі ТНПУ ім.В.Гнатюка представили освітянам України інноваційні методики під час першого mini-EdCamp у Львові


Викладачі ТНПУ ім.В.Гнатюка представили освітянам України інноваційні методики під час першого mini-EdCamp у Львові


Викладачі Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка, розуміючи свою роль у формуванні нового покоління вчительства, здатного будувати нову освіту, формувати інноваційні підходи та педагогічні технології, взяли участь у роботі першого
mini-EdCamp у Львові, який цими вихідними зібрав понад дві сотні освітян з усієї України. Ключовою темою зустрічі стало створення інноваційного середовища у школі і обговорення ролі вчителя у цьому процесі.  Захід проходив у новому форматі (не)конференції, який передбачає вільну дискусію учасників, відсутність чіткої програми, а відтак рівні можливості для кожного учасника висловити власні ідеї, поділитися досвідом і знайти однодумців.


Доцент кафедри інформатики та методики її викладання Барна О.В. представила досвід, який впроваджується в курсі методики навчання інформатики та знайшов своє відображення у серії навчальних посібників, які рекомендовані Міністерством освіти та науки України, з формування предметних компетентностей учнів на уроках інформатики  з 3-го по 7-ий класи. Під час однієї із сесій mini-EdCamp, на якій виступала Ольга Василівна, учасники мали змогу не тільки ознайомитись із підходами щодо навчання учнів, заснованого на інтересах та потребах учнів, а й самим спробувати запропонувати та обговорити міжпредметні завдання, спрямовані на розв’язування конкретних практичних завдань та розвиток компетентностей учнів. Відрадно, що студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка отримують такі навички ще в процесі навчання та мають змогу одразу реалізовувати інновації у процесі навчальних практик та у майбутньому удосконалювати свою майстерність в професійній діяльності.


Басіста Оксана Василівна,
інженер кафедри інформатики


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси