Для молодих науковців з ТНПУ ім.В.Гнатюка участь у міжнародній науковій конференції  „Молода спортивна наука України” стала традицією Для молодих науковців з ТНПУ ім.В.Гнатюка

 участь у міжнародній науковій конференції

„Молода спортивна наука України” 

стала традицією

 

Вся гордість учителя в учнях,

в зростанні посіяних ним зерен.

   Дмитро Менделєєв (хімік)

 

24-25 березня 2016 р. у Львівському державному університеті фізичної культури відбулась ювілейна двадцята міжнародна наукова конференція „Молода спортивна наука України”, де зустрілись більше ста учасників з провідних вузів України. Участь у конференції прийняла делегація молодих науковців з Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, що є вже традицією.


Символічним є те, що двадцять років тому, у 1996 році, професор Богдан Михайлович Шиян привіз молодих викладачів Андрія Огнистого та Олену Дрозд у м. Львів на першу наукову конференцію „Молода спортивна наука України”.  А цього року доцент Огнистий А.В., вже під своїм науковим керівництвом, представив нове молоде покоління науковців, яке гідно представило наш університет на конференції. Доповідь Романа Власюка визнана кращою за напрямом наукових досліджень щодо підготовки педагогічних кадрів в галузі фізичного виховання і спорту.


Під час наукового форуму учасники наукової конференції обмінялись цікавими думками, реалізація яких сприятиме ще більшій популяризації ідеї здорового способу життя та олімпійських цінностей серед молоді.

Марія Козир

 


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси