Запрошуємо на зустріч з братами Капрановими!

Запрошуємо на зустріч з братами Капрановими!


14 квітня о 13.00 в аудиторії 55 головного корпусу ТНПУ ім.В.Гнатюка відбудеться зустріч з братами Капрановими.

Брати Дмитро Віталійович та Віталій Віталійович - 
українські письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі. Вони вже не вперше будуть в гостях в нашому університеті. Зустріч обіцяє бути цікавою та самобутньою.


Під час зустрічі відбудеться презентація нової книги.та автограф-сесія!


Брати Капранови
про новий роман: «Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА. За багато років по тому випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією потрійною долею – долею українця на Другій світовій війні. Назва роману походить від старого язичницького символу – Забудь-річки, що розділяє світ живих та світ мертвих. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями в кожній українській родині».


Журналіст, критик Юрій Макаров
про роман: «Молода жінка-юристка із прихованим шармом і зрілий чоловік-помічник капітана далекого плавання – цілком очікуваний дебют для жіночого роману (маються на увазі не гендерні упередження, а сталий мейнстрімівський жанр). Чекайте палкого, геть не платонічного кохання! Аж раптом виявляється, що за цією нібито легковажною диспозицією ховається не просто зіткнення двох доль, а двох світів, точніше, двох Україн, кожна зі своїм історичним досвідом, але спільними травмами і втратами. Інтрига, закручена на початку розлогого тексту, не відпускає до самого кінця роману».

Вхід вільний.

Довідка за тел. 095 031 32 80

Деталі у події FB: https://www.facebook.com/events/546968262139215/

Організатором туру є мистецьке об’єднання «стендаЛь».


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси