Студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка зайняла друге місце   на Всеукраїнській олімпіаді з психології


Студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка зайняла друге місце 

на Всеукраїнській олімпіаді з психології13-15 квітня 2016 року на базі факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася Всеукраїнська студентська Олімпіада зі спеціальності "Теоретична та прикладна психологія". Факультет проводить цей захід четвертий рік поспіль.

Кафедра практичної психології вітає Ліпяніну Юлію Сергіївну, студентку 4 курсу групи ПС-41 Інституту педагогіки і психології,  яка зайняла  II місце в олімпіаді та  нагороджена дипломом II ступеня.
       

У олімпіаді взяли участь 62 студенти, які є представниками 38 вищих навчальних закладів України. Під час відкриття Олімпіади учасників вітали члени оргкомітету на чолі з деканом факультету психології професором Данилюком Іваном Васильовичем та заступником декана факультету психології з наукової роботи та міжнародного співробітництва доцентом Пащенко Світланою Юріївною. 


Конкурсні завдання олімпіади виконувались у три тури: І – теоретичний, ІІ – прикладний та III – проектний. Найголовніша подія конкурсного змагання ІІІ проектний тур, де учасникам надавалась можливість представити свої наукові досягнення у вигляді захисту наукових робіт.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси