ТНПУ імені Володимира Гнатюка —  учасник світової мережі  з проведення міжнародної олімпіади  ACM-ICPC 2016ТНПУ імені Володимира Гнатюка —

 учасник світової мережі 

з проведення міжнародної олімпіади 

ACM-ICPC 2016


 

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка (кафедра інформатики і методики її викладання) згідно наказу Міністерства освіти і науки України став базовим університетом для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2016 у Південно-Західному регіоні (Тернопільська, Хмельницька, Вінницька, Чернівецька області).


 

16 квітня у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.


 

На цьому етапі олімпіади взяли участь 5 команд з фізико-математичного факультету (тренер — Струк Оксана Олегівна), дві з яких увійшли в п’ятірку кращих, зайнявши відповідно 3 і 4 місця із понад 50 команд вищих навчальних закладів міста Тернополя та області.


 

Команда TNPU_StackOverflow у складі Барни Василя, Мельника Артема, Новосада Олександра посіла почесне ІІІ місце, а команда TNPU_StackTrace у складі Баланика Богдана, Кручака Богдана і Попіва Юрія з відривом усього у кілька балів стала четвертою. Саме ці дві команди захищатимуть честь регіону на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Вітаємо наших програмістів!


Басіста Оксана Василівна

До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси