В неділю студмістечко ТНПУ зроблять ще затишнішим
В неділю студмістечко ТНПУ

зроблять ще затишнішим

У неділю, 8 листопада, о 12.00 на мальовничій Алеї мистецтв, що біля головного корпусу ТНПУ, студенти висадять молоді деревця.

Зауважимо, наше студмістечко - улюблене місце відпочинку не лише спільноти ТНПУ та педагогів і учнів навколишніх шкіл, а й багатьох тернополян, зокрема мешканців мікрорайону "Дружба". Тут полюбляють гуляти молоді матусі з малюками, а відколи на одній з алей постали  скульптури, створені митцями факультету мистецтв,  новими культурними "родзинками" приходять помилуватися гості нашого міста.

Щиро дякуємо студентам географічного, хіміко-біологічного факультету та факультету мистецтв - саме вони в неділю разом посадять саджанці, надані спонсорами.

Заради благоустрою нашого міста об'єдналися  освітяни і підприємці, тож студенти  впевнені: вже навесні алея  тішитиме усіх свіжими барвами, даруватиме тернополянам чисте повітря.

Ідея провести облаштування студмістечка реалізується завдяки спільним зусиллям торгового закладу мережі супермаркетів "Епіцентр" в Тернополі, соціально-спортивної школи Фонду «Реал Мадрид»  та Тернопільському національному педагогічному університету імені Володимира Гнатюка.

Чудово, що така партнерська співпраця покращить екологію Тернополя. Впевнені, новий рекреаційний куточок обов'язково сподобається тернополянам.

ТНПУ - найкращий. А ви з нами?

Пресслужба ТНПУ