В ТНПУ відбудеться ІІI Міжнародна науково-практична конференція «Франкофонія в умовах глобалізації і полікультурності світу»

В ТНПУ відбудеться ІІI Міжнародна
науково-практична конференція

«Франкофонія в умовах глобалізації
 і полікультурності світу»

25 березня 2021 р. в Тернопільському національному педагогічному університеті проходитиме ІІI Міжнародна науково-практична конференція «Франкофонія в умовах глобалізації і полікультурності світу».

Оганізатори конференції

- факультет іноземних мов ТНПУ;

- кафедра романо-германської філології;

- Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія;
- Університет Мармара (м. Стамбул, Туреччина);

- Люблінський католицький університет Івана Павла ІІ (м.Люблін, Польща);

- Університет Яна Кохановського (м.Кельце, Польща);

- Федерація «Обмін Франція-Україна»;

- Спілка літературознавців Німеччини.

До участі у конференції запрошуються викладачі вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів, вчителі, аспіранти та здобувачі та студенти.

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, участь у конференції може бути заочною (у дистанційній формі) або очною. Можливе використання Skype-зв’язку.

За результатами конференції всі учасники отримають електронний збірник матеріалів конференції та сертифікат учасника конференції.

Упродовж роботи конференції будуть організовані фахові майстер-класи. Участь у майстер-класах передбачає отримання сертифікату загальною кількістю 6 годин (як форма підвищення кваліфікації  педагогічних та науково-педагогічних працівників згідно з постановою кабінету міністрів України від  21 серпня 2019 р. №800).

Напрями конференції

1. Сучасні проблеми лінгвістичних досліджень.

2. Культурологічний чинник у вимірі вивчення іноземної мови.

3. Когнітивні аспекти порівняльного літературознавства, типологічного та зіставного мовознавства.

4. Лінгвокультурні та міжкультурні особливості перекладу в умовах глобалізації.

5. Сучасні інноваційні освітні технології в методиці навчання іноземної мови і полікультурної комунікації.

Офіційні мови конференції: українська, французька, англійська, польська, німецька.

До вашої уваги Заявка на участь у конференції

Реєстрація учасників до
15 березня 2021 р.

Будемо раді зустрічі з Вами на нашій конференції!

З повагою,
кафедра