Увага, конкурс  "Перетворення простору"!


Увага, конкурс "Перетворення простору"!


Ти створюєш арт-об’єкти, інсталяції, скульптури? 
Ти архітектор, дизайнер, займаєшся стріт-артом чи просто маєш ідеї, як можна креативно перетворювати простір? 
Є можливість втілити їх та реалізувати свій талант! 


У вашому розпорядженні два демократичні, незаконсервовані арт-майданчики: італійський дворик галереї сучасного мистецтва «Бункермуз» і територія арт-бару «Коза» у м. Тернопіль. Минулоріч «Бункермуз» проводив перший подібний конкурс скульптур та інсталяцій, переможцями якого стали Олег Філевич, Мата Кибо та Олег Семців. З того часу в дворику галереї також оселилися скульптури американця Ліланда Біті. Бар «Коза» - це клондайк творчих людей та результатів їх творче-діяльності. Для нас свої об’єкти створювали відомий стріт-арт художник Гам Лет (Харків), ландшафтний дизайнер Олег Божко (Алчевськ) спільно з поетом Сергієм Жаданом, ілюстратор та DJ Тарас Бріль (Taz), формація ZSUF та багато інших. 


Для відібраних скульптур, інсталяцій ми забезпечуємо експонування на літній період (орієнтовно – 3 місяці) та медіа-підтримку їх авторів, покриємо витрати на транспортування об’єктів.
Авторів інших проектів (графіті, арт-об’єкти тощо) – забезпечуємо матеріалами для творчості та піаром. 


Заповнюйте анкету http://goo.gl/forms/sOgJ5H8FoPX451gd2 та надсилайте опис проекту, ескіз чи фото готових робіт на скриньку bunkermuz@gmail.com (в темі листа вкажіть – «конкурс») до 15 червня 2016 року.

До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси