Завтра - зустріч з Джамалою!Завтра - зустріч з Джамалою!


Прекрасна новина для усіх хто любить творчість, а також поважає та гордиться Джамалою.

20 травня орієнтовно о 16.00 відбудеться коротка (15-20 хв.) неофіційна зустріч представників міської влади, прихильників творчості співачки та преси з неперевершеною Джамалою. Отож, усіх охочих тернополян та гостей міста запрошуємо на Майдан Волі до пам’ятника Данилу Галицькому у вказаний час.


З собою обов’язково варто принести: гарний настрій, привітні обличчя і щирі побажання. Звичайно, привітальні плакати та квіти будуть теж не зайві!


На зустрічі у ЗМІ буде нагода зняти короткий відеосюжет та отримати відповіді на декілька запитань, а усім тернополянам – можливість привітати Джамалу з перемогою на Євробаченні та продемонструвати свою гостинність, чемність і привітність.


Враховуючи, що з самого моменту перемоги на конкурсі, Джамала змушена давати численні інтерв’ю, відвідувати сотні прес-конференцій і взагалі постійно знаходиться під пильною увагою суспільства, ми хотіли б зробити перебування співачки в Тернополі максимально комфортним і спокійним. Тим паче, що Тернопіль – перше місто в Україні, в якому Джамала виступає в статусі переможця Євробачення.

Надіємось на Ваше розуміння і привітність! До зустрічі!

Шо Шоу & Jamala Team


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси