Літні курси польської мови онлайн  від NAWA - 2021

Літні курси польської мови онлайн

від NAWA - 2021

Національне агентство академічних обмінів Польщі (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej – NAWA) запрошує взяти участь у літніх онлайн-курсах польської мови та культури.

Кандидати мають відповідати таким вимогам:

мати статус студента;

не проживати в Польщі;

польська мова не має бути для них першою мовою;

не навчатися в Польщі в навчальному році 2020/2021.

Набір на курси проводитимуть протягом червня наступні польські заклади вищої освіти:

Університет Марії Кюрі-Склодовської, який організовує дистанційний курс для студентів від 3 до 24 липня. Прийом заявок уже розпочався і триватиме від 1 до 18 червня або до вичерпання місць. Реєстрація тут.

Лодзький університет, який організовує дистанційний курс для студентів від 2 до 23 серпня. Прийом заявок триватиме від 7 до 30 червня.

Сілезький університет, який організовує дистанційний курс для студентів в період від 1 до 22 серпня, а також дистанційний курс для лекторів-іноземців у той же період.

В програму курсів входять інтенсивні заняття з польської мови  як іноземної (рівні А1-С1, відповідно до рівня знання польської мови учасником), майстер-класи, лекції на тему польської історії і культури, а також інтеграційні заходи.

Участь в курсах і усіх пов'язаних з ними заходах є для учасників курсу безкоштовною.

Детальніше (інформація постійно оновлюється): https://nawa.gov.pl/jezyk-polski/letnie-kursy-nawa