Студенткам ТНПУ вручили дипломи   Університету Humanitas (Польща)  (ФОТО))

Студенткам ТНПУ вручили дипломи

Університету Humanitas (Польща)

1 липня 2021 року у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулося урочисте вручення дипломів студенткам факультету іноземних мов та психолого-педагогічного факультету, які навчалися за спільною Програмою подвійного диплома в Університеті Humanitas (м.Сосновець, Республіка Польща) та отримали ступінь магістра за спеціальністю «Менеджмент» та дипломи з відзнакою.

Польські дипломи студенток ТНПУ

З вітальним словом, від свого імені та від імені керівництва Університету Humanitas, звернувся до студенток ректор ТНПУ Богдан Буяк, який висловив сподівання, що участь у програмі подвійного дипломування значною мірою підвищить конкурентоспроможність наших випускниць на міжнародному ринку праці.

Урочисте слово ректора Богдана Богдановича Буяка

Останні настанови перед новим етапом в житті.
Останні настанови перед новим етапом в житті

Студентки в свою чергу подякували за надану їм можливість стати учасницями даної Програми, що дало змогу
перейняти цікавий досвід навчання та здобути нові знання.

Щасливі володарки дипломів від Вищої Школи Humanitas

Під час візиту до польського закладу освіти

Нагадаємо, що Програма надає можливість «перехресного вступу». Його суть полягає в тому, що студенти ТНПУ можуть навчатись в партнерському Університеті Humanitas навіть за напрямом підготовки, який є відмінним від того, що здобувається в рідному університеті.

Участь у Програмі подвійного диплома – це чудова можливість одержати досвід перебування в умовах іншої системи вищої освіти, отримати якісну фахову освіту та міжнародно визнаний диплом, що уможливлює працевлаштування за кордоном без процедури підтвердження диплома; здобути додаткові знання у суміжних галузях науки, професійних напрямах, спеціалізаціях.

Зазначимо, що набір на участь у Програмі триває протягом року.

Доступні напрями навчання в Університеті Humanitas при вступі в 2021-22 н. р.

• менеджмент (бакалаврат, магістратура)

• психологія (магістратура, на базі диплому бакалавра психології)

Для того, щоб подати заявку на участь у Програмі, слід заповнити анкету.

Детальніше про програму: