ЗМІ про нас. Студенти хіміко-біологічного факультету ТНПУ представили громадськості можливості платформи PhotosynQ
ЗМІ про нас

 Студенти хіміко-біологічного факультету ТНПУ представили громадськості можливості платформи PhotosynQ


У рамках проекту "Scientific Fun - Наукові пікніки в Україні" 22.05.2016 у м. Тернополі відбувся IV Науковий Пікнік. Захід, метою якого є популяризації науки серед молоді та розвиток новітньої наукової еліти в Україні, вже котрий рік поспіль проводиться у містах України.


На Театральному майдані м. Тернопіль розташувалось близько десятка наметів, у яких навчальні заклади демонстрували наукові досліди з хімії, біології та фізики. Студенти хіміко-біологічного факультету ТНПУ представили громадськості можливості платформи PhotosynQ, створену науковцями Мічиганського державного університету (США).


Школярі, студенти, молоді науковці мали можливість власноруч доторкнутись до науки в прямому сенсі цього слова. За допомогою пристрою MultispeQ, кожен охочий зміг виміряти перебіг невидимих оку біофізичних процесів у листках рослини Phaseolus vulgaris та поділитись даними, завдяки платформі PhotosynQ, з усім світом. Наукові пікніки в Україні показали людям, що насправді наука може бути дуже цікавою та захоплюючою справою, що об’єднує світ.


blog.photosynq.org

До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси