У ТНПУ провели урочисту церемонію з нагоди відкриття Центру освітніх та психологічних інтерактивних технологій (ФОТО)

У ТНПУ провели урочисту церемонію
з нагоди відкриття
Центру освітніх та психологічних
інтерактивних технологій

На факультеті педагогіки і психології 7 жовтня відбулася урочиста церемонія з нагоди відкриття Центру освітніх та психологічних інтерактивних технологій на базі кафедри психології розвитку та консультування.

З вітальним словом виступили ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка проф.Буяк Б.Б., заступник начальника управління – начальник відділу реформування освітньої діяльності Тернопільської обласної державної адміністрації Управління освіти і науки Зварич Г.В., психолог Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Несмашна Г.Є, декан ФПП проф.Чайка В.М., заступник декана доц.Чайковська Г.Б., завідувач кафедри, директор Центру проф.Радчук Г.К.

Момент відкриття

Привітання від декана проф. Чайки В. М.

Вітальне слово проф. Радчук Г. К.

Реалізація Національної стратегії розвитку освіти в Україні зосереджує свою увагу на особистості, яка прагне до самоактуалізації та самозростання й вимагає створення персоналізованого навчального середовища. Саме такий інтерактивний освітній простір сприятиме розкриттю особистісного потенціалу здобувачів та професійному зростанню викладачів. Тому актуальним напрямком в рамках роботи Центру є розгортання в середовищі освіти інтерактивних технологій.

Робота розпочалася з панельної дискусії на тему: «Збереження психічного здоров’я в умовах COVID-пандемії». Модератором виступила доц. Адамська З.М., спікерами були: ректор проф. Буяк Б.Б., директор Центру проф. Радчук Г.К., психолог Несмашна Г.Є., магістрантка І курсу Літвінова Г.В. активній дискусії наголосили про розуміння важливості прислухатися до своїх емоцій, потреб та дотримуватися екологічності  у стосунках з іншими.

Панельна дискусія

Святкова атмосфера

Студенти релаксують

В аудиторії панувала щира, відкрита, доброзичлива атмосфера, що сприяла оптимістичній налаштованості на життя.

Дякуємо усім присутнім, які завітали на відкриття, і готові до співпраці з усіма зацікавленими партнерами!

Кафедра психології розвитку та консультування