Круглий стіл «ErasmusDays у ТНПУ» (ФОТО)

Круглий стіл «ErasmusDays у ТНПУ»

У час золотої осені вже традиційним стало проведення в Україні Днів Erasmus+. З цієї нагоди організовано круглий стіл із символічною назвою «ErasmusDays у ТНПУ». На зустріч було запрошено першокурсників факультету іноземних мов  та факультету філології і журналістики, а також магістрантів першого року навчання факультету філології і журналістики.

Начальник відділу міжнародних зв’язків Романа Мисула ознайомила здобувачів з освітніми можливостями, із семестровими програми академічної мобільності, із програмами подвійних дипломів. Також звернула увагу на реалізацію в ТНПУ проектів Erasmus+.

Романа Мисула розповідає про програми мобільності для студентів

Зацікавлені погляди.
Зацікавлені погляди

Завідувач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови проф. Ірина Задорожна поінформувала присутніх про особливості реалізації проекту Erasmus+  KA2 «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови  на  шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції / MultiEd» у партнерстві з університетами України та Європи. Зокрема закцентувала увагу на введенні в освітні програми для здобувачів ступеня вищої освіти «бакалавр», «магістр», «доктор філософії»  8-ми нових навчальних курсів та  оновлення контенту робочих програм 16-ти дисциплін.

Інформує проф. Ірина Задорожна

Менеджер проєкту «MultiEd» проф. Любов Струганець повідомила, що  влітку для освітніх потреб ТНПУ надійшла така техніка: серверний комп’ютер, 2 персональні комп'ютери-моноблоки, інтерактивний дисплей,  багатофункціональний пристрій «Canon», проєктор, екран, камера. Також висвітлила результати пілотного опитування здобувачів вищої освіти  та викладачів факультету іноземних мов  щодо якості викладання англійської мови.

Результати проєкту висвітлює проф. Любов Струганець

Сподіваємось, що така зустріч буде корисною для здобувачів вищої освіти, допоможе студентам виробити стратегію особистісного розвитку!

Erasmus Days at TNPU

Крім того, у ТНПУ 15 жовтня було проведено вікторину на сторінці https://www.instagram.com/tnpu_international/. Запитання стосувалися програм Еразмус+. На тих, хто дав найточніші відповіді, чекають призи!