Розпочала роботу літня релігієзнавча школа для молоді   «Міжконфесійні відносини: історія   і тенденції сучасних процесів в Україні»


Розпочала роботу літня релігієзнавча школа для молоді 

«Міжконфесійні відносини: історія 

і тенденції сучасних процесів в Україні»


20 червня 2016 р. на базі історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка розпочала свою роботу літня релігієзнавча школа для молоді під назвою «Міжконфесійні відносини: історія і тенденції сучасних процесів в Україні». Організація такої школи є пілотним проектом, ініційованим керівником «Центру дослідження духовної культури», проф. Бистрицькою Е. В.


До безпосередньої організації літньої школи активно долучилася Тернопільсько-Зборівська архиєпархія Української Греко-Католицької Церкви, котра гостинно надала для проведення заходу приміщення Маріїнського центру «Зарваниця», та забезпечила комфортні умови для навчання, проживання й відпочинку учасників.


В рамках школи заплановані лекції відомих українських релігієзнавців та богословів, навчально-пізнавальні екскурсії, активне дозвілля, організатором якого є аспірант кафедри стародавньої та середньовічної історії Надія Волік з командою магістрантів історичного факультету.

 


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси