Відбулась освітня поїздка до Чеської Республіки: ТНПУ запрошує на семінар за її результатами (ФОТО)

Відбулась освітня поїздка

до Чеської Республіки:

ТНПУ запрошує на семінар за її результатами

З 10 по 15 жовтня 2021 відбулась освітня поїздка представників 20 педагогічних вишів України, ТНПУ імені Володимира Гнатюка в тому числі, до Чеської Республіки. Поїздка була реалізована у рамках проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у ХХІ ст.». Учасники мали нагоду відвідати педагогічний факультет Університету імені Томаша Масарика в Брно та факультет гуманітарних студій Університету імені Томаша Баті в Зліні.

Обговорювались гострі теми освітнього середовища, спільні для українських та чеських університетів, а саме роль педагогічних університетів у суспільстві, стратегії і тренди їх модернізації. Цікавим і корисним став досвід розбудови маркетингу університету Масарика, здійснення профорієнтаційної роботи, допомоги у розвитку кар’єри студентів, інтернаціоналізації освіти. Екскурсії 21 будівлею міста Злін, університетською бібліотекою та представленими в проекті факультетами залишили по собі емоційний слід та стали джерелом натхнення та роздумів для учасників поїздки.

Лекція декана факультету гуманітарних студій університету Томаша Баті в Зліні

Педагогічний факультет університету Масарика в Брно
Університетська бібліотека в Зліні.
- Університетська бібліотека в Зліні.
- Педагогічний факультет університету Масарика в Брно

Зустріч із представниками українських ЗВО в університеті Томаша Баті

Також щира дяка від учасників поїздки керівництву нашого університету та відділу міжнародних зв’язків за всебічну підтримку та сприяння розвитку педагогічного складу!

В межах проекту, учасники діляться закордонним досвідом, отриманим в чеських університетах.

До уваги молодих науковців, аспірантів, викладачів університету

Запрошуємо відвідати семінар на тему АСПІРАНТУРА У ПЕРІОД ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ТА ЇЇ ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ УНІВЕРСИТЕТУ (автор доповіді Радім Шип, спікер Ірина Левчик) 4 листопада 2021 о 14.30

реєстрація учасників за посиланням     https://forms.gle/g7cNanJzm7gn1b237

посилання для входу на семінар Join Zoom Meeting