Студенти хіміко-біологічного факультету відвідали Тернопільський обласний державний центр експертизи сортів рослин
Студенти хіміко-біологічного факультету відвідали Тернопільський обласний державний центр експертизи сортів рослин 
16 червня 2016 року студенти хіміко-біологічного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка в рамках навчальної практики з основ сільського господарства відвідали Тернопільський обласний державний центр експертизи сортів рослин, що знаходиться у мальовничому селищі ПлотичаТернопільського району. 
Під час проведеної екскурсії студенти дізнались, що основними завданнями центру є визначення придатності сортів, створених селекціонерами, до поширення, а також розмноження високоякісного елітного насінного матеріалу. Для вирішення цих завдань робітникам закладу потрібно багато працювати та щоденно бувати в полі, фіксувати будь-які зміни, що відбулись із посівами. 
Студентам також пощастило спробувати себе у ролі агрономів, адже вони за дорученням працівників центру виконували очищення посівів люпину та гороху від суріпиці, насіння якої могло би серйозно погіршити якість посівного матеріалу вище наведених культурних рослин. Екскурсія була цікавою та пізнавальною, залишила багато яскравих спогадів у студентів, особливо вразили висока культура землеробства і значні показники продуктивності сільськогосподарських культур у господарстві. 
Онуфрійчук Лідія, студентка БП-32 
Конончук О. Б., доцент кафедри ботаніки та зоології

До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси