День відкритих дверей фізико-математичного факультету ТНПУ пройшов цікаво та емоційно (ФОТО)

фізико-математичного факультету ТНПУ

пройшов цікаво та емоційно

18 листопада 2021 р. у рамках
Дня відкритих дверей фізико-математичного факультету в онлайн-режимі відбулась зустріч з майбутніми абітурієнтами, студентами, випускниками факультету. На зустрічі були присутні представники ректорату, приймальної комісії, деканату, завідувачі кафедр, викладачі та студенти факультету.

Учасників зустрічі привітав ректор університету Б.Б.Буяк, який наголосив на тому, що університет підтримує славні традиції попередніх поколінь студентів і викладачів факультету, розповів про активну міжнародну співпрацю, можливість реалізації програми подвійних дипломів та академічної мобільності, відмітив лідерство факультету у застосуванні новітніх технологій в організації освітнього процесу.

ТНПУ Буяк Б.Б.

Емоційним і родинним було звернення до учасників зустрічі декана фізико-математичного факультету М. І. Громяка. Він коротко розповів про славні традиції факультету, сучасний його стан, освітній процес, матеріально-технічну базу.

Декан факультету Громяк М.І.

До учасників зустрічі звернувся Древніцький Ю.Р. – відповідальний секретар Приймальної комісії, який повідомив присутніх про особливості вступної кампанії 2022 р.

Під час зустрічі майбутні абітурієнти дізнались секрети успіху складання ЗНО з математики, почули про цікаве студентське життя, спеціальності, за якими здійснюється підготовка здобувачів освіти, оновлені лабораторії факультету, професійні практики, перспективи працевлаштування, інноваційну роботу у сферах електронного навчання, хмарних технологій, сучасної SТЕМ-освіти тощо. На зустрічі були присутні чимало випускників факультету — успішних учителів, підприємців, ІТ-фахівців, які зі словами вдячності згадували свої студентські будні та свята.

Спеціальності кафедри фізики та методики її навчання

Завідувач кафедри інформатики та методики її навчання Генсерук Г.Р.

Завідувач кафедри математики та методики її навчання Солонецька Г. В.
Завідувач кафедри математики та методики її навчання Солонецька Г. В.

До зустрічі долучилося чимало абітурієнтів, які у своїх виступах зазначили, що подивовані теплою, дружньою атмосферою, яка панує на факультеті, стосунками між викладачами та студентами, а дехто з них відмітив, що після відвідин такого заходу вони обиратимуть наш фізико-математичний факультет першим пріоритетом при поданні документів на вступ у ЗВО.

Учасники зустрічі вкотре переконалися, що навчання на фізико-математичному факультеті — це не тільки якісна освіта, але й підготовка конкурентоспроможного фахівця у найбільш затребуваних галузях.

Заступник декана фізико-математичного факультету
Ольга Федчишин