Навчальний візит до Естонії: ТНПУ запрошує на семінар з обміну досвідом (ФОТО)

Навчальний візит до Естонії:

ТНПУ запрошує на семінар з обміну досвідом

З 25 до 29 жовтня відбувся навчальний візит до Естонії викладачів кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Людмили Бабій і Ольги Дацків в межах проєкту Erasmus+ KA2 «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції / MultiEd» на запрошення Нарвського коледжу Тартуського університету в Естонії.

Програма навчального візиту передбачала відвідання навчальних закладів початкової, середньої та вищої освіти у містах Таллін, Тарту, Нарва, зустрічі з естонськими колегами та ознайомлення з підходами у CLIL, зокрема із мовним зануренням та багатомовною освітою.

Перед початком конференції.
Перед початком конференції

Учасники ознайомились з особливостями впровадження предметно-мовного інтегрованого навчання (CLIL methodology) у Домі Естонської мови (Eesti keele maja), дитячому садку (Narva Lasteaed Tareke), школах (Narva Vanalinna Riigikool, Tallinna Pae Gümnaasium, Tartu Aleksander Puškini Kool) університеті (Narva College of University of Tartu) і взяли участь у Міжнародній конференції «Тенденції та проблеми предметно-мовного інтегрованого навчання і викладання англійської мови».

Учасники навчального візиту у Нарвському коледжі

Освітні програми у музеях, екскурсії у бібліотеку, гуртожиток Нарвського коледжу Тартуського університету і Нарвський замок залишили глибокі враження і мотивують до роботи у проєкті, професійного розвитку і вдосконалення.

Висловлюємо вдячність керівництву університету, відділу міжнародних зв’язків за підтримку та сприяння.

Запрошуємо відвідати вебінар на тему «Досвід упровадження багатомовної освіти і методики предметно-мовного інтегрованого навчання (CLIL) в Естонії» 25 листопада 2021 о 14:20.

Посилання для входу на вебінар: https://us04web.zoom.us/j/4574825495?pwd=TFBSa0hTekZtbHRiekk5R1IyZkJWUT09

Meeting ID: 4574825495

Passcode: rM5GP8

Університет Тарту