Триває участь команди викладачів ТНПУ у Teaching Excellence Program (ФОТО)

Триває участь команди викладачів ТНПУ

у Teaching Excellence Program

23 листопада 2021 року команда викладачів ТНПУ (управлінець команди – Гузар Олена) взяла участь у надзвичайно актуальній сесії Teaching Excellence, Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України, яка стосується життєвої необхідності успішного викладача чути голос студента та ефективної  співпраці студент – викладач. Сесія розпочалась з networking activity на платформі Wonder.me., де всі учасники мали нагоду дружнього неформального спілкування. Під час Live session в Zoom зважувались  переваги та недоліки спільної роботи викладача та студента; вивчались принципи, необхідні для успішного партнерства викладачів та студентів; здійснювався аудит  існуючих практик партнерства зі студентами; проведено планування, як створювати нові та покращувати існуючі студентські партнерства.

Актуальна тема сесії.

Принципи партнерства

Щаблі партнерства викладача із студентами

Типології партнерства

Програма передбачає підвищення якості вищої освіти України шляхом розвитку інституційної спроможності університетів України у вдосконаленні викладання й навчання. Партнерами Британської Ради в Україні у реалізації «Програми вдосконалення викладання у вищій освіті» є Інститут вищої освіти НАПН України та Advance HE (Велика Британія). Програма реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Центр має добру можливість постійно вдосконалюватись для  поширення нових напрацювань.

Центр професійного розвитку та лідерства ТНПУ ім.В.Гнатюка