Зустріч студентів-журналістів ТНПУ з телеведучою Марією Бурдяк (ФОТО)

Зустріч студентів-журналістів ТНПУ
з телеведучою Марією Бурдяк

У середу, 24 листопада, телеведуча каналу «Тернопіль-1» Марія Бурдяк завітала до Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Вона розповіла студентам-журналістам про особливості професії та свій шлях від героїні проекту – до телеведучої та режисерки. Запросила гостю викладач кафедри журналістики та куратор групи Ж-11 Драган-Іванець Наталія Василівна.

Протягом зустрічі ведуча розповідала про пізнавальний, розвивальний та розважальний вплив телебачення, його роль в сучасному медіапросторі. Разом із студентами обговорили поняття «інформаційної війни», «пропаганди», «інформаційного шуму», «ефекту бумеранга» та інші. Загалом зустріч відбулась у форматі «запитання – відповіді» і стала особливо цікавою для студентів-першокурсників.

Найцікавішою для присутніх стала розповідь Марії з власного досвіду, про особливості роботи журналіста на телебаченні, а також значення професійних та людських якостей для майбутнього журналіста.

Студенти  розпитували Марію Бурдяк про те, як створюють телешоу: починаючи з ідеї та закінчуючи готовим випуском. Разом із гостею учасники зустрічі переглянули кліп «Моя Стрелітція», який знімали у Венеції.

Студентка групи Ж-11 Вікторія Березюк із телеведучою Марією Бурдяк

Марія Бурдяк розповідає про особливості роботи у царині журналістики

Загалом, зустріч була цікавою та пізнавальною для студентів та відбулась у дружній та невимушеній атмосфері.  Наостанок майбутні журналісти зробили фото з відомою телеведучою.

Зустріч студентів-журналістів ТНПУ з телеведучою Марією Бурдяк
Студенти-журналісти разом із ведучою Марією Бурдяк та викладачкою Наталією Драган-Іванець

Студентка групи Ж-11

Березюк Вікторія