Вступ-2022: Алгоритм успіху від ТНПУ

Десятки освітніх онлайн-платформ, понад сотню закладів вищої освіти, а ще тисячі кириличних символів інформації щодо вступної кампанії 2022 року на безмежних просторах мережі Інтернет.

Як не загубитись в цьому інформаційному спамі, виокремити для себе найактуальнішу інформацію, опрацювавши яку зможете вибудувати для себе індивідуальну стратегію вступу в омріяний заклад вищої освіти та стати студентом перспективної освітньої програми?

Хотілось сказати, що дуже просто, але насправді це не так‼

Вступна кампанія - доволі непростий процес, успішне завершення якої залежить від багатьох чинників, об'єктивних і суб'єктивних, ми не можемо окреслити індивідуальну стратегію успішного вступу для кожного, однак, ми із задоволеннями розкажемо вам про #АЛГОРИТМ_УСПІХУ від #ТНПУ, дотримуючись якого ВИ зможете не лише стати студентом державної форми навчання, актуальної освітньої програми, але й як ефективно використати усі переваги здобуття вищої освіти в найкращому університеті.

Що для цього потрібно?

Година Вашого цінного часу. Саме стільки нам потрібно аби розповісти Вам про:
  • усі переваги здобуття вищої освіти в найкращому університеті України;
  • особливості та деталі вступної кампанії 2022 року;
  • послідовність дій при створенні е-кабінету вступника та поданні заяв;
  • складові конкурсного бала та можливості його збільшення;
  • механізм роботи алгоритму адресного розміщення державного замовлення;
  • умови зарахування на навчання для здобуття вищої освіти;
  • особливості організації освітнього процесу;
  • найзапальніші родзинки студентського дозвілля в #ТНПУ;
  • перспективи працевлаштування та можливості академічної мобільності;

Під час зустрічі Ви матимете змогу поспілкуватись з ректором #ТНПУ професором Bogdan Buyak, відповідальним секретарем приймальної комісії Юрій Древніцький , лідерами студентського активу #ТНПУ Коля Піговський та Michael Bodnar, отримати вичерпні відповіді на усі питання, а головне - засвоїти алгоритм успіху від #ТНПУ, на основі якого Ви зможете сформувати власну стратегію успіху!

‼ Тому не пропускай унікальну можливість отримати актуальну інформацію та алгоритм успіху від #ТНПУ, чекаємо Вас 27 листопада о 11.00.

‼  Посилання для зустрічі: https://us06web.zoom.us/j/84328346977?pwd=b0NJVlZsOHpGVWFxZHgrcmpZRExmZz09
Passcode: 971744

З усіх питань організації та проведення зустрічі з #Приймальною_комісією запрошуємо звертатись за контактами:
  • Тел. (098) 416-65-93
  • Тел. (063) 952-00-05