У межах International Week ТНПУ презентував результати COIL-проєкту в американському ЗВО (ФОТО)

У межах International Week ТНПУ
презентував результати COIL-проєкту
в американському ЗВО

Напередодні в межах міжнародного тижня Державного університету Нью-Йорка SUNY Brockport було представлено попередні результати COIL-проєкту. У ньому взяли участь здобувачі SUNY Brockport (США, керівник – проф. Джі Занг), INUC – Інституту національного університету Шамполіон (Франція, керівник – проф. Синтія Боєр) і ТНПУ (проф. Мар’яна Сокол, доц. Ольга Петришина).

Учасники презентували реалізацію ідеї Collaborative Online International Learning (COIL), яка полягає у створенні модулів віртуального обміну. Її вдалося успішно реалізувати в межах вибіркової дисципліни «Міжкультурна комунікація: англо-українські паралелі» ОПП другого (магістерського) рівня факультету філології і журналістики. Міждисциплінарний характер проєкту засвідчило долучення здобувачів першого (бакалаврського) рівня фізико-математичного факультету ОПП Середня освіта (Фізика, англійська мова і література).

Віртуальна кадемічна колаборація об'єднує континенти

Переваги проєкту COIL

COIL у дії, або Як ми працювали

За результатами COIL-проєкту підготовлено сертифікати для здобувачів

Директорка Центру глобальної освіти Ліндсей Крейн, відзначаючи актуальність таких проєктів, окреслила перспективи розвитку академічної співпраці, яка поєднує різні континенти і дозволяє пізнавати етнокультурну специфіку країн.

Кейз Девіс, заступник директора з міжнародних договорів та підтримки студентства, акцентував увагу на необхідності продовження не тільки зазначеного проєкту, але й аналогічних віртуальних (зважаючи на ковідні реалії) та в перспективі очних.

Керівнички проєкту відзначили, що напрацювання студентів сприяють формуванню комунікативної компетентності, лідерських якостей, вмінням працювати в команді, приймати колективні рішення, загалом soft skills.

Американські колеги високо оцінили рівень реалізації представленого проєкту та його ефективність у забезпеченні якості підготовки студентів.

Завідувачка кафедри української мови та методики її навчання, доц. Ольга Петришина,

завідувачка кафедри іноземних мов, проф. Мар’яна Сокол