Відбулася зустріч працівників університету із представниками Пенсійного фонду України
Відбулася зустріч працівників університету

з представниками Пенсійного фонду України

З метою підвищення рівня обізнаності громадян з основами пенсійного страхування профкомом працівників спільно з адміністрацією університету 7 грудня 2021 року була організована зустріч з працівниками Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області. Зустріч відбувалася в актовій залі та для охочих - в онлайн-режимі із застосуванням платформи Zoom.

Представлення вебпорталу

В ході своєї доповіді начальник управління пенсійного забезпечення Руцька Світлана Зіновіївна ознайомила працівників університету із особливостями нарахування пенсій та зарахування трудового стажу. В свою чергу, начальник управління інформаційних систем та електронних ресурсів Томчук Олександр Зіновійович продемонстрував навігацією вебпорталу та особливості користування ним.

В процесі діалогу

Друга частина зустрічі пройшла в режимі діалогу, де працівники університету мали змогу отримати вичерпні відповіді на запитання, що їх цікавили. Особливо актуальними є такі зустрічі для осіб передпенсійного віку та для пенсіонерів, які ще працюють.  Загалом участь у такому пізнавальному, інформативному, конструктивному заході взяли близько 90 осіб.

Учасники зустрічі

Каплун І.Г., заступник голови профкому працівників