У ТНПУ підвели підсумки конкурсу есе «Різдво у моєму домі»  (ФОТО)

У ТНПУ підвели підсумки

конкурсу есе

«Різдво у моєму домі»

Кафедра загального мовознавства та слов’янських мов спільно з Тернопільським культурно-просвітним товариством і Тернопільським відділенням всеукраїнського об’єднання вчителів-полоністів організували та провели конкурс есе «Різдво у моєму домі» для учнів загальноосвітніх шкіл (8-11 клас) та студентів ВНЗ. Конкурс відбувся під патронатом  Генерального консула Республіки Польща у Луцьку.

Учасники написали розлогі розповіді про Святвечір, колядки, вертеп, традиційні страви у їхніх оселях, цікаві ритуали та звичаї свого рідного краю.

Серед студентів ТНПУ лауреатами стали:

І місце - Рикун Іванна (3 курс, факультет філології і журналістики)

ІІ місце - Куш Соломія (3 курс, історичний факультет)

ІІІ місце - Крет Юлія (2 курс факультет філології і журналістики), Гайда Валентина (1 курс, факультет філології і журналістики).

Декан факультету філологїі і журналістики Вільчинська Тетяна Пилипівна із переможницею конкурсу есе Рикун Іванною.

Лауретка другої премії конкурсу есе Куш Соломія  — студентка третього курсу історичного факультету
Лауретка другої премії конкурсу есе Куш Соломія  — студентка третього курсу історичного факультету

Вручення нагороди Юлії Крет, яка отримала третє місце у конкурсі есе
 - Декан факультету філології і журналістики вітає Гайду Валентину, яка зайняла третє місце у конкурсі
 - Вручення нагороди Юлії Крет, яка отримала третє місце у конкурсі есе

Переможців під час засідання ради факультету нагородила декан Вільчинська Тетяна Пилипівна. Щиро вітаємо лауреатів!

Кафедра загального мовознавства і слов’янських мов