Різдвяні подарунки для десантників від історичного факультету ТНПУ (ВІДЕО)

Різдвяні подарунки для десантників

від історичного факультету ТНПУ

Напередодні свят на історичному факультеті вже традиційно відбувся захист магістерських робіт. А заодно студенти підбивають підсумки чергового волонтерського року. За цей час першокурсники зуміли сплести 27 маскувальних сіток загальною площею понад 800 квадратних метрів.

Десять із них передають львівським десантникам новий магістр-історик, багатолітній боєць 80-ї ОДШБ Іван Мальгівський. Іван Любомирович захистив магістерську роботу, науковим керівником якої був професор Іван Зуляк, кулеметник 80-ї бригади у 2015 р. Із того часу тернопільські студенти постійно співпрацюють із львівськими десантниками і є частими гостями на пункті постійної дислокації 80-ї десантно-штурмової бригади. Сподіваємось, що після закінчення карантинів ми знову будемо гостювати у Львові.

Доцент кафедри історії України,

археології та спеціальних галузей