ЗМІ про нас.  Тернопільська кіностудія разом з ТНПУ започаткували унікальний проєкт, який допоможе розвивати акторські таланти і професійно реалізуватись випускникам вишу
ЗМІ про нас

Тернопільська кіностудія разом з ТНПУ
започаткували унікальний проєкт,
допоможе розвивати акторські таланти
 і професійно реалізуватись випускникам вишу

У Тернополі відбулася значна подія не тільки для міста, але й, сподіваємося, для всієї України. Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка розпочав співпрацю з кіностудією «The Best» задля ще більшого розвитку вмінь і навичок студентів у мистецтві театру й кіно, - пише Наш день.

Одним із учасників проєкту є відомий усім тернополянам кіноактор, каскадер, співак – Олександр Алексєєв. Саме йому спало на думку організувати цей проєкт, оскільки він самотужки  проходив цей шлях розвитку й удосконалення в кіно і медіа вже після навчання в університеті.

– Я не хочу, щоб випускники мистецьких спеціальностей проходили такий же складний шлях, який довелося подолати мені й ще тисячам українських акторів, –  зазначає Олександр.

Опираючись на власний досвід і знання професіоналів кінотворення (не тільки українських, а й європейських митців, голлівудських акторів і режисерів), створили програму навчання, що допоможе студентам отримати сучасні практичні знання і досвід роботи ще до закінчення  навчання у виші.

– Із професійним портфоліо нашим студентам буде легше влаштуватися на роботу, – додає Олександр Алексєєв. – Сьогодні для мене велике свято, тому що ідея, яка донедавна була для нас мрією,  зараз успішно втілена в життя. Я радий, що маю можливість працювати в команді мудрих та далекоглядних професіоналів своєї справи – ректора ТНПУ Богдана Буяка, завідувачки кафедри відділення театрального мистецтва Людмили Ванюги, професора, заслуженого артиста України – В’ячеслава Хім’яка, директорки і продюсерки кіностудії «The Best» Тетяни Фірташ, оператора-постановника Віталія Гнатюка,  лінійного продюсера, професійного кіноактора Ігоря Новоринського.

Нещодавно відбулася презентація першого фільму «Манекен», який створила команда професіоналів разом зі студентами педагогічного університету. У головних ролях – актори, студенти п’ятого курсу ТНПУ факультету театрального мистецтва: Богдан Сад, Аліна Жаловага, Олена Зозуля.

– Найбільше тішить те, що всі – журі, студенти, глядачі й наша команда переконалися в правильності дій та цінності проєкту щодо розвитку молодих акторів, – додає Олександр Алексєєв. – Ми відкрили двері в новий день і нові можливості для майбутніх професіоналів кіномистецтва.

Народний артист України, режисер, актор театру і кіно Олег Мосійчук, який побував на прем’єрі, зазначив, такий проєкт – це шанс,  який дається не кожному, і можливість, якою не можна нехтувати.

Олександр Алексеєв вірить, що інші ВНЗ переймуть їхню ідею і поділяться з ними своїми звершеннями задля вдосконалення методів виховання студентів, які дадуть якісні плоди в кіно та театральному мистецтві, і в українській культурі, яка є душею українського народу.